Choď na obsah Choď na menu

RÓMAI KATOLIKUS PLÉBÁNIAHIVATAL - ÉRSEKÚJVÁR

2016. november 4.
                            ÉVKÖZI 32. VASÁRNAP

A ma esti szentmise /november 4./ plébániatemplomunkban 18:00 órakor szlovák nyelven lesz.

Jövő vasárnap gyűjtést tartunk plébániatemplomunk külsejének felújítására.

Szeretettel hívjuk a kedves testvéreket a keresztény Katalin-bálba, amely 2016. november 19.-én kerül megrendezésre a nyitrai úti szakközépiskola épületében. Bővebb információ a faliújságon lévő plagáton található.

Az érsekúkvári plébániahivatal az Awer Tour utazási irodával együtt zarándokutat szervez „Európa gyökereihez“ néven: Fatima – Santiago de Compostela – Braga útvonalon. A zarándokút időpontja: 2017. április 24.-28. Ár: 690 EUR. Jelentkezni a plébániahivatalban lehet Anton Žovic káplán úrnál, november végéig, eddig kell befizetni a 200 EUR előleget is. További információk a plébániahivatalban, illetve a faliújságra lesznek kifüggesztve.